Autor Tema: Licni ili sudbinski brojevi (Kako izračunati svoj lični broj? )  (Pročitano 7424 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Helen82*

• Moderator
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 1250
  • Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Licni ili karakterni brojevi
« Odgovor #37 poslato: 01. Maj 2012. 23:36:48 »
auuu...svaka cast! pa  Neptun ti si  "numeroloska" Ribe

kazu da se ta kombinacija nakupila, reinkarnacija i renkarnacija...

Van mreže venerica1*

• * Redovan Član *
  • *
  • Reputation Power: 51
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #36 poslato: 01. Maj 2012. 22:57:10 »
Koja planeta vlada br 9? Ja sam 999.

Van mreže Helen82*

• Moderator
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 1250
  • Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!Helen82 is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #35 poslato: 01. Maj 2012. 20:59:26 »
uglavnom tako i biva ganci, u 90 posto horoskopa se poklapa... treba da nadjemo i onu tabelu
sa slovima, pa povezemo sa imenom i prezimenom. Kazem ti ovo jer po toj tabeli sam 6 tj  Venera, a imam stelijum u vagi u 7. kakav god da je, al eto...

ja sam 7-2-9
kod mene je jak UR ( VeneraMerkur u Vodolija),  MesecRak u ugaonoj kuci,  Neptun se vrzma oko MC
a inace sam riba

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 5043
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 26. Mart 2012. 14:15:48 »
Ne znam da li postoji adekvatnija tema za ovo pitanje, ali sad sam citala ovu temu pa hajde da pitam...
Koliko ima veze numerologija sa astrologijom i planetama u smislu gledanja u natalu kako je postavljena planeta koja vlada vasim licnim brojem?
Ja sam npr. numeroloska osmica (268) a kako osmicom vlada  Mars , zanimljivo mi je da je bas ta planeta najbolje postavljena u mom natalu (egzaltirana)...

Sta mislite? Ima li povezanosti i kako ostali to vide u svojim kartama?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže jadrankar*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 3271
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #33 poslato: 01. Novembar 2011. 18:29:23 »
O.c. zanima me zbog brata. Njegov datum 10.8.1962
Bior.br 10 +8=18= 9
gener br 1962=18=9
Licni 9 +9=18=9
kad sam skontala koje brojeve ima digla mi se kosa na glavi.Zadnjih 10 god  mu je haos u zivotu.Stalno mi postavlja pitanje po numerologiji koja je god zavrsetka tih problema.Ako se gleda po bior.br 9 i god 4 on je sada u god 4 .Ove god se razveo, ostao sa 3 sina o kojima brine .Prvi put u zivotu kuva,pere,pegla ,ostao bez posla i zive samo od jedne plate sina .Uzas. Po meni mozda je to tek 2016  god 9 i da tad potpuno rascisti sve a tek 2017  u god 1 da krene iznova.Sta mislis ti o tome ?
:lucky: Natalna karta

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

dzivkovic*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 01. Novembar 2011. 17:53:40 »
Drage volje cim malo dobijem na vremnu :)

Van mreže jadrankar*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 3271
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #31 poslato: 01. Novembar 2011. 09:55:15 »
Evo i ja cu dati svoj mali skromni doprinos pisuci o brojevima posto se godinama bavim njima i proucavam.

:Lhug:

Licni broj 5.

“Moj najveci neprijatelj je dosada.”
Uvek potraga za necim novim, za necim uzbudljivijem i nesvakidasnjim, da se svaki dan razlikuje od onog prethodnog. Koliko su 4. stabilne i postojane toliko su 5. susta suprotnost i uvek u pokretu. Zato i... odaju utisak da su nestabilne i hladne. Ni njima samima nije lako i ja bih odmah dala savet, mada nema ko da me poslusa, da nadju neku oblast u kojoj bi njihov radoznali um bio zaposlen 24h00.Lako je onim 5. koje su okrenute studijama i usavrsavanju jer onda imaju taj osecaj sirenja i slobode, onda su i u realnom zivotu mnogo stabilnije. Ali sta je sa onim drugim 5? Pa one ni same jadne nekada ne znaju gde su, u toku jednoga dana one stignu da rade, da se druze, da se vole pa cak i malo da odmore. Kakva energija!!! Kako niko nije svemoguc pa ni one, zbog svoje dinamike cesto odaju utisak povrsnosti – sto u vecini slucajeva i jesu. Izuzetno su i prilagodljivi a kako ima ni inteligenciju niko ne moze osporiti, po meni je to najsretniji broj u numerologiji. Ne zele da budu prvi, a uvek su blizu vrha, nisu optereceni ljubavlju a nikada nisu sami jel su pravi magnet za suprotni pol. Jedan od razloga za to je i njihov fizicki izgled, ne mogu se pohvaliti bas lepotom ali su izuzetno zgodni i dok drugi s vremenom stare, oni bas naprotiv - sve bolje izgledaju. Nisu ni nesto vredni i pozrtvovani za bilo kakv fizicki posao ali pare se prosto lepe za njih.
I da..najvaznije od svega, na kraju, oni uvek nekako prvi od svih nadju svoje mesto pod suncem. Zato ja za 5. tvrdim da su deca srece.
Ono sto mi je jako interesantno kod njih da bez obzira koliko vole slobodu, porodica im je izuzetno vazna i niko kao oni ne mogu da oproste i def. u partnerskim odnosima imaju najveci prag tolerancije.
One su jedna velika deca, pa mozda i otud njihova velika vezanost za porodicu, svesne su da im treba neko ko ce se u njihovo ime baviti svakodnevicom i voditi racuna o njima.

Ne mogu da kazem da su neosetljive i da nemaju osecaj duznosti, ali ne bih bas racunala na njih kada sam u nevolji. Nisu bas po tom pitanju postojani ali ja opet mislim da je njihova lista obaveza svakodnevno prepuna pa zato bas nemaju puno vremena za druge. Poznaju puno ljudi ali je jako mali broj onih zbog kojih bi oni nesto promenili u svom svakodnevnom rasporedu. Ali ako ste za avanturu, bila opasna ili ne, ona je uz vas i ucinice sve da se to pamti.
Muskarci i zene 5. se ipak malo vise razlikuju medjusobno u odnosu na ostale brojeve.
Zene 5. jako polazu na svoj izgled, inteligentne su i nadasve lukave. Jako su i ambiciozne a novac mnogo vise vole od muskih 5.. Ne vezuju se emotivno ni za kakav posao, one rade da bi zaradile, kakav god da je posao u pitanju i mogu reci da su u tome dosta i uspesne.
Muskarci 5. vise rade na usavrsavanju svog intelekta od zena, vole vise da rizikuju i veliki su avanturisti. Imaju kao i zene tu dozu pronicljivosti, mogu da unapred predvide svaki potez suparnika. I ono sto je karakteristicno za njih je da su sposobni da od neprijatelja naprave prijatelja. Sto se tice suprotnog pola, nemaju odredjen tip zena, kod njih je svaka dobrodosla i pustaju da budu osvojeni. Problem dolazi posle, retko koja uspe i da ih zadrzi. Ja licno smatram da je njima najbitnije da zena bude interesantna, da bude drugacija –da li u pozitivnom ili negativnom, nije vazno. Ni muskarci ni zene 5. nisu robovi moralnih kodeksa, najvaznije je da njima nije dosadno i da im se ne dira u slobodu kretanja.
Ko hoce da mu zivot bude avantura slobodna za partnera moze da bira 5.
Njihova planeta je Merkur-brzina, inteligencija, lukavost i prilagodljivost.
Jako je tesko objasniti ih, svaka je 5. prica za sebe.
Jedno im se def.ne moze osporiti, jako su interesantne i zanimljive.

Ne zele da budu prvi, a uvek su blizu vrha, Ova recenica asocirala me na moje skolovanje.Tokom celog svog skolovanja bila sam jak Vrlo dobar djak.Secam se samo koliko me je iz god u god razredna forsirala da izvucem uspeh 5 ali  nikad nisam zelela da napravim jos taj jedan korak ka tom uspehu.Odlicni djaci su uvek morali da budu spremni i da znaju sve.Nespremnost odlikasa uvek je bila pracena kritikama pred celim odeljenjem .Njihov cilj je bio ucenje i samo ucenje . Moje razmisljanje u to vreme bilo je da ako jedna 5 po ceo dan uci a ja svoje vreme raspodelim ,na ucenje,igru ,zabavu ,druzenje itd  dovelo je do toga da stvori nesigurnost i da nikad moje znanje ne moze da bude u istoj ravni  sto sam kasnije shvatila da to nije merilo.Zato sam se i opredelila za varijantu da oni isticu svoje znanje ,ja cu da budem rame uz rame sa njima ali cu izbeci situacije da stojim pred celim razredom dok me profesor kritikuje ako nesto ne znam. Povrsnost i nestabilnost mog licnog br 5 odrazila se i kod mene.Uvek zeljna neceg novog ,nesvakidasnjeg dovela je do toga da odustanem od studiranja Vise ekonomske jer sam vrlo brzo shvatila da mi  oduzima slobodu kretanja i vreme  cega nisam zelela da se odreknem.Index sam iskoristila da mogu povremeno da nadjem posao preko studenske ,steknem osecaj samostalnosti ,slobodu kretanja  i sa zradjenim novcem putujem gde ja pozelim .

Nisi ispisala za Licni br 9  pa kad nadjes vremena ...
:lucky: Natalna karta

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

dzivkovic*

• Gost
« Odgovor #30 poslato: 31. Oktobar 2011. 11:39:22 »
Licni broj 8.

Harizma, novac, seks.....i moc!!!
Harizmaticni jesu, novac ih hoce i to pogotovo kada su u nekom skripcu, samo odnekud kapne. Seks im je takodje jako bitan pa se mogu pohvaliti urednim seksualnim zivotom. Sta ces vise, harizma, novac, seks...svega u izobilju, zar to onda ni...je moc?
Jeste, samo sto to mi svi sa strane bolje vidimo od njih. Svi koji se nadju u njihovoj blizini su kao omadjijani njima, toliko energije imaju u sebi da vas prosto zaslepe njom i vi se jednostavno prepustate njima i njihovim odlukama. Da, rodjene su za sefovanje, za organizaciju posla jer su pored energicnosti jos i izuzetno izdrzljive a sve to rade tako opusteno i lako da ih je milina gledati i pratiti kako u poslu tako i druzenju. Jos se tome moze dodati i njihova sposobnost da se pronikne u tudje misli, a i lukave su. Sve ovo jako podseca na 1, sem te opustenosti, i zasto onda ima mnogo vise uspesnijih 1. od 8.? Pa ja mislim da odgovor lezi u vec pomenutoj lezernosti jer 8. napred vuce strast i sklonost da se zivi za ovaj trenutak i sada bez puno brige sta ce biti sutra. Svuda se moze procitati kako 8. ima svog Andjela cuvara koji je verovatno zaduzen za to; sto ih hoce da uzivaju u tudjem novcu, kao da je njihov, sto im se ukazuju velike i sjajne prilike za prosperitet u zivotu, i na kraju ja bih dodala i srecu u partnerstvima, kako poslovnim tako i privatnim, uvek imaju neke mocne zastitnike.Ja Andjela nisam videla, ne poznajem nikog sa takvim iskustvom a i na kraju zar mi svi nemamo naseg licnog Andjela zastitnika? Da ja to malo prizemim, sve te povoljnosti i sjajne sanse 8. prvenstveno treba da zahvale toj svojoj unutrasnjoj energiji koja razoruzavajuce deluje na okolinu. Vladar broja 8. je Mars, snazan, prodoran i nemilosrdan a cesto i nasilan, pa eto odgovora zasto je 8. takva kakva jeste, tu je i srz njenih problema pa da krenemo redom.
Kao prvo, rekla sam da ih hoce tudji novac ali su one jako cesto, na zalost, vrlo nezahvalne. Prati ih glas da su materijalisti ali ja tvrdim da nisu zato sto se olako odnose prema materijalnom. Ne znaju da stede i da cuvaju pa je kod njih jako cesta situacija da danas imaju sve a sutra nista. I to je povezano sa njihovim drugim velikim problemom, nemaju sirinu da sagledaju zivot na pravi nacin, kako i mogu kada se zivi od danas do sutra? Jos uvek ne mogu sa sigurnoscu da kazem da li su lenje ili ne, nije da beze od posla ali kada god mogu one ga eskiviraju. Ono u sta sam sigurna je da su im odgovornost, disciplina i istrajnost definitivno slaba strana.
Sto se tice ljubavi, e po ovo je broj koji def. nema problema sa tim, one biraju i uglavnom se opredeljuju za partnere koji mogu da ih zadovolje i materijalno i fizicki.
Zene 8. su jako privlacne i simpaticne, sposobne da muskarcima zavrte mozak. One su mnogo vrednije i istrajnije od muskih 8. ali ipak nedovoljno da bi bile ambiciozne po pitanju karijere i posla. Neverovatno je sto i pored sarma, inteligencije i duhovitosti jako mali broj vide sebe kao uspesnu poslovnu zenu, najveci broj domacica sam upoznala sa ovim brojem.
Muskarci 8. bez obzira na svoje materijalno stanje deluju mocno i sigurno, i kao takvi su vrlo trazeni kod suprotnog pola. Ovo je broj vrlo uspesnih poslovnih ljudi, opasnih kriminalaca i najvecih lenjivaca, sta da kazem-kod ovih tipova nema zlatne sredine.
Ono sto je zajednicko i jednom i drugom polu je to sto se i njihovi najblizi i okolina brine o njima, mislim na materijalno.
Ja bih sada na kraju napisala nesto o njima, neka moja zapazanja koja ne bi bilo lose uzeti u pamet.
Pomenula sam sjajne predispozicije za uspeh ali...one se 8. desavaju samo u mladim danima, za razliku od recimo 4 kojoj se prve sanse ukazuju tek u drugoj polovini zivota. Mislim upravo i da je ta mladost kriva sto se 8 opuste, pa onda kada bi najvise trebale da rade i stvaraju one se prepuste masti i fanatazijama. To naravno ne moze da prodje nekaznjeno i za razliku od svih drugih brojeva koji u zrelosti pocinju da se opustaju, jadne 8. pocinju da tonu. Zato njih od malena treba uciti disciplini i da cene rad, jer jako vole da muvaju i “vataju krivine”. A to muvanje ih uvek skupo kosta, jer ako od svih drugih brojeva imaju najvece sanse za uspeh onda to stvarno nema smisla zloupotrebljavati.
Drage moje 8. ako nemate para, prijatelja i partnera nemojete nikada traziti krivca u drugome, zagledajte se duboko u sebe, nesto ste predvideli i malo vise poleteli.

dzivkovic*

• Gost
« Odgovor #29 poslato: 31. Oktobar 2011. 11:31:39 »
Licni broj 7.

Ne bih se ja puno zadrzavala u isticanju duhovnosti ovog broja, jel broj je samo broj ali u svakodnevici sve je to malo drugacije. Kada neko ima veliki energetski potencijal a cuje samo sebe onda je to bandoglavost. One imaju svoj svet unu...tar onoga u kome zive i jako je tesko dopreti do njih. Ta zatvorenost ih puno kosta, deluju nezainteresovano i hladno. A to uopste nije tako ako se uzme u obzir da je vladajuca planeta Uran pa otuda je najbolje i opisati ih kao nepredvidive. U sustini oni su jako nervozni pa uglavnom vuku nepromisljene poteze koji prouzrokuju puno uspona i padova u zivotu. Ja svaku 7. savetujem da sto vise radi na brusenju svoga mozga tj. na svom obrazovanju posto im niko ne moze osporiti inteligenciju.A najbitnije je da u svakom danu obavezno odvoje za sebe deo vremena u kome bi se bavili stvarima koje vole. Da li je to citanje, pecanje ili sto bi bilo idealno druzenje sa ljudima totalno je nebitno, vazno je samo pronaci ventil kako bi se eliminisala impulsivnost i nezadovoljstvo.Onda bi one bile opustenije i privlacile bi ljude u svoje drustvo, a ne ko po obicaju odbijale, 7. ima jako puno u sebi i lepih i pametnih stvari koje bi mogla da podeli sa drugima. Koliko puta ste sedeli pored nje i imali utisak da bi vam nesto rekla, da ima zelju da vam se izjada ali ona samo cuti. To je zato sto je ona vrlo nesigurna u sebe, mada to nikada ne bi priznala, i ocekuje od vas da je razumete. Brzo se danas zivi i ljudi nemaju vremena da se bave sobom a kamoli drugima, zato drage moje 7. pricajte sa svojim najblizima i otvorite im se tako cete i sebi i njima olaksati. Vas osnovni problem je odnos sa ljudima, zbog svoje nervoze koju prenosite na njih, zbog svoje zatvorenosti pa ne znaju sta mislite. To sve rezultira vasom impulsivnoscu zbog koje godinama postajete sve usamljeniji.
Ljubav....tu im na zalost uglavnom sledi razocaranje. Posle toliko godina posmatranja mislim da odgovor lezi u toj njihovoj cudnoj naravi i zatvorenosti. Dok su mlade, pa su jos uvek vesele i razdragane, ne mogu se odbraniti od suprotnog pola i rado su vidjeni u svakom drustvu. Pa kako godine prolaze i pocne zivot da ih siba a oni tako tvrdoglavi i nepopustljivi, ne znaju za kompromis, pretvaraju se polako u ogorcena gundjala. Mozda sam i malo gruba ali tako je, zato ja stalno drobim 7- Radite na sebi!
No, da se vratim njihovom ljubavnom zivotu. Muskarci 7. su jako privlacni, nisu neki lepotani ali tako tajanstveni i impulsivni uvek su na meti zena a kako imaju jak seksualni nagon stalno su u nekim ljubavnim avanturama i ne biraju. Pri odabiru partnera je neka druga prica, bez obzira na sklonost zaljubljivanju oni ipak u brak ulaze vrlo smisljeno, tacno znaju kakva im je partnerka potrebna. Samo prave oni racun bez krcmara i problem nastaje kada njihove partnerke pocnu da traze svoje. Strasno je sto muska 7. hoce da uzme sve ali jako malo sebe daje , oni su samci u braku i na zalost veliki je broj razvedenih.
Zene 7. su malo blaza varijanta, valjda ih sam zivot tera da budu prizemnije, mnogo vise energije trose kroz porodicu i decu pa se mnogo vise i brze prilagode. Izuzetno su mudre, nacitane a i najvece kokete , one podizu flert na nivo umetnosti, onda predu kao macke i to je nesto bez cega nemogu . Jesu ekscentricne i pomalo razmazene ali i mnogo sebe daju sto im se na zalost cesto obije o glavu zato sto one, za razliku od muskih 7. u brak ulaze sa ruzicastim naocarima.
Ovo je sustina svih onih 7. sa kojima smo okruzeni i koji se bave samo svakodnevicom, njihov osnovni i jedini problem je u glavi zato sto buntovnici, nepredvidivi i zatvoreni. Zamalo da zaboravim, u dubini duse jako su iskreni i pravedni, a to sto se nevidi to je iz razloga sto su i pomalo nezreli. Treba da im je uvek u pameti ona stara narodna:” Covek je sam sebi najveci neprijatelj!”
Ja bih se sad ukratko pozabavila onim drugim 7., onima koji su taj svoj Boziji dar iskoristile pa su same sebe izvajale u izuzetno velike mislioce i mudrace. To su vesele 7. , pune optimizma, veliki humanisti koji sebe podredjuju idealima i drustvenom prosperitetu. One sve razumeju, kako i ne bi kada sve nas posmatraju sa svog 7. , duhovnog nivoa!!!

dzivkovic*

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 31. Oktobar 2011. 11:30:40 »
Licni broj 6.

I ovde postoji prica o karmi, dok se kod 4. radi o porodicnoj, za 6. se kaze da iz nekih svojih proslih zivota nose neciju krv na rukama. To je ujedno i najteza karma pa se u ovom zivotu spajaju sa ljudima o koje su se ogresili i to je jeda...n od nacina njihove otplate karmickog duga.
Ja licno ne volim mnogo price na temu sta je nekada bilo ali posmatrajuci 6. dosla sam do zakljucka da one jesu pomalo “uklete”. Jesu sarmantne i jeste da zavode ali njihova sreca u ljubavi se placa velikom zrtvom i velikom boli. Vole ljude i uvek su okruzeni njima ali mislim da ipak mnogo vise vole prirodu i zivotinje. Imaju “zlatne ruke”, pojedine 6. su toliko spretne da sve sto pozele mogu da naprave, od raznih majstorija po radionicama, izuzetni majstori, preko rucnih radova i kuvanja, pa sve do ateljea i slikanja.
Ali bez obzira na “spretnost”, nisu ni direktori ni velike gazde. Odnosno, mogu sve to samo ako je pod okriljem porodicnog biznisa ili rada sa prijateljima, sto je mnogo redje. Ne mogu se pohvaliti ni gradjenjem karijere, mogu ali opet isticem samo uz bracnog druga ili porodicu. Nisu one ambiciozne i nemaju u sebi potrebu da budu naj – vise vole da “sluze” i ako je jos u pitanju opste dobro izuzetno su motivisane.
Da se ispravim, karijeru grade i jedino gde se isticu je umetnost, pevaci , glumci, slikari, pisci. Tu jedino mogu na pravi nacin da plasiraju svoju spretnost i genijalnost. To i ne treba da cudi ako se zna da je Venera, planeta ljubavi, vladar 6.
Svaki broj ima i visi i nizi tip i uglavnom su te razlike neznatne, sto se za 6 ne moze reci. To je broj coveka ali i zveri, zato su one jadne uvek na ivici i duboko u njima vecito traje borba izmedju dobra i zla.
Ako pogledamo one “dobre”, pored gore navedenog, mogu da dodam da su one najverniji prijatelji i znajte da vase tajne ostaju tajne cak i ako ne pricate vise sa njima. To je pomalo zbunjujuce ako se uzme u obzir da 6. def. ima najpoganiji jezik od svih brojeva. Nece se ona svadjati kao 4., ili se duriti kao 1. ona ce vam reci sta joj je na dusi i nece vas bombardovati uvredama i prostaklucima, ali nacin na koji to kaze ce vam otkinuti pola srca. Mislim da je najtacnije reci da ona ujeda i kida, ali ono sto je interesantno radi to na jedan smiren i suptilan nacin, onako usput.
Da se vratim na one dobre i da istaknem da su sve one na neki nacin zrtve svoje porodice , pogotovo zene, koje su pri tome izuzetno uredne i precizne.
A ove nevaljale 6.....porok, blud, nemoral..slabi su ovo izrazi. I ne samo to, dok 3. recimo vise vuku tabletama i opijatima 6. se uglavnom zadrzavaju na alkoholu , enormne kolicine su u pitanju i nema razlike izmedju polova, piju istim tempom. Zene su kao mlade jako sklone alkoholu, promenama partnera i varanju dok muskarci vise naginju casi nego suprotnom polu, a sve to vreme ni malo ne gube na svojoj zavodljivosti i sarmu. E sad, ono sto me fascinira kod njih, s obzirom da deluju krhko i nezno, je ta snaga da su preko noci sposobni da prekinu sa takvim nacinom zivota i to onog momeneta kada nadju svoju “drugu polovinu”. Onda su zene naj supruge, domacice i majke a muskarci dobri muzevi i roditelji a najbolji su kao domacini. Moj zakljucak iz svega ovoga bi bio da 6. ne mogu nikada funkcionisati solo, dok je 2. samoca blagoslov 6. je samoca najteza muka.
Prica se i kazu da 6. ako hoce da speru tu svoju “krv sa ruku” treba da ulazu u decu, najpre svoju a ako ih nemaju u decu svojih najblizih. Drage moje 6. kada krenete da sebe pocastite i obradujete necim, nikada ne zaboravite na svoje malisane, to je za vase dobro...