Autor Tema: Mesec u muškom horoskopu  (Pročitano 28846 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ena*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 2286
  • Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!Ena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Mesec u muškom horoskopu
« Odgovor #34 poslato: 15. Avgust 2015. 20:28:02 »
smeju se usnama a pogled kao ledenica!
koliko sam losih  stvari procito a kod mene to bas i nije toliko izrazeno
valjda sve zavisi kako je aspektovan

Pa zavisi i sta je i dispozitor meseca i u kojoj je kuci a i aspekti mozda ga to malo izvlači i tvoj vladar Asc ;)
Mada ccc
Dobar covek i u djavolu trazi nesto dobro,los i u andjelu trazi manu ...

Van mreže Beskrajnost*

• Venera, ona koja se krije iza Mjeseca
  • Sponzor Foruma
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 19356
  • Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!Beskrajnost is awe-inspiring!
  • Astrologija u srcu.
« Odgovor #33 poslato: 14. Avgust 2015. 22:39:50 »
Ne samo to vec i samo stanje  Mesec
Moje Suho Zlato  (:

"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"

Van mreže bozicso*

• * Redovan Član *
  • **
  • Reputation Power: 73
  • bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.bozicso has an aura about them.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #32 poslato: 14. Avgust 2015. 17:56:23 »
To je dobar  Mesec samo ga treba znat razumijet.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Pisac *
  • Reputation Power: 9918
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Lepota je u istini.
« Odgovor #31 poslato: 13. Avgust 2015. 07:37:21 »
verujem da je i on zbrkan po pitanju
ego-emocije razum-dusa i uopste musko zenskih odnosa

Van mreže mesecarka*

• * Aktivan član *
  • Reputation Power: 739
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
« Odgovor #30 poslato: 12. Avgust 2015. 22:29:07 »
 u slucaju  Mesec :0: Sunce kod svake normalne konjukcije sa suncem to daje spaljenost i oslabljuje planetu u ovom slucaju mesec. e sad a sta kad je u pitanju solarna eklipsa, dnevno rodjenje i mesec je taj koji zaklanja sunce, moze li se onda govoriti o spaljenosti? mada teoretski kad razmisljam sunce je i dalje jace jer nije totalna eklipsa u pitanju. ova  :0: je egzaktno na  JMČ i kako onda tu bilo sta rastumaciti po pitanju odnosa ego-emocije razum-dusa i uopste musko zenskih odnosa, muska karta u pitanju?

Van mreže REJHANA*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 381
  • REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!REJHANA is awe-inspiring!
  • ...
« Odgovor #29 poslato: 12. Avgust 2015. 19:08:59 »
A ja kontala da je dobro sto mi bratanica ima Mesec  :0: Venera , kontah da daje vise djece, zdrave Organe za Reprodukciju....

Van mreže Jyōtiṣī ज्योतिषी*

• ज्ञान पर दिया और स्वर्ग से अपने संदेश को समझने में सक्षम भगवान का शुक्र है।
  • * Gazda *
  • * Onaj koji ima znanja *
  • Reputation Power: 26061
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • Viber & WhatsApp : 0611704231 ☺
« Odgovor #28 poslato: 12. Avgust 2015. 18:29:38 »
Oooo hvala Neno moja...uvek znas da me utesis....na to mi mirise...nisam gledala kartu detaljno jer deci ne valja gledati narocito ne svojoj...A mene brinulo da nema moj MA-SA divni kad ono grdje...
Znam da se Mesec krece oko 10-11 kuce...ni ne secam se...ako vidim nesto bezveze smoricu se...neka zivi kako mu je Bog dao...a horoskop... nek ide sam da ga radi kod nekog astrologa kada poraste hahhaha

E baš to :ok:
•○• natal •○•

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Iz nekog razloga, ne ide mi ni čitanje ni odgovaranje na privatne poruke, pa hvala unapred svima koji čekaju da im pošaljem odgovor...

Van mreže Vladarka*

• Moderator
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 1296
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #27 poslato: 12. Avgust 2015. 17:36:26 »
     Pa eto kako će on tebe da doživljava - kao super mamu koja je pregrmela puno toga lošeg u životu, a opet ostala pozitivna i gura napred uprkos preprekama :)

Oooo hvala Neno moja...uvek znas da me utesis....na to mi mirise...nisam gledala kartu detaljno jer deci ne valja gledati narocito ne svojoj...A mene brinulo da nema moj MA-SA divni kad ono grdje...
Znam da se Mesec krece oko 10-11 kuce...ni ne secam se...ako vidim nesto bezveze smoricu se...neka zivi kako mu je Bog dao...a horoskop... nek ide sam da ga radi kod nekog astrologa kada poraste hahhaha

Van mreže Jyōtiṣī ज्योतिषी*

• ज्ञान पर दिया और स्वर्ग से अपने संदेश को समझने में सक्षम भगवान का शुक्र है।
  • * Gazda *
  • * Onaj koji ima znanja *
  • Reputation Power: 26061
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • Viber & WhatsApp : 0611704231 ☺
« Odgovor #26 poslato: 12. Avgust 2015. 16:51:11 »
     Pa eto kako će on tebe da doživljava - kao super mamu koja je pregrmela puno toga lošeg u životu, a opet ostala pozitivna i gura napred uprkos preprekama :)
•○• natal •○•

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Iz nekog razloga, ne ide mi ni čitanje ni odgovaranje na privatne poruke, pa hvala unapred svima koji čekaju da im pošaljem odgovor...

Van mreže Vladarka*

• Moderator
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 1296
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #25 poslato: 12. Avgust 2015. 16:33:01 »
MOj vrli sin ima Mo u Lav u konjukciji sa Ve, oba trigon Ur, i speraciju divni vrli Sa u sco....e kad ga ubodem svaka mi cast....